Trauksme ir kluss vēl ļoti spēcīgs līderis. Tas var traucēt jums, kroplis tevi, un liek jums justies pilnīgi invalīdiem. Pat ja jums ir turienes rosās potenciāls tevī, viens piliens nemiers var safasēti robežas visapkārt jums, ka jūs nevarat kaut ko, bet sarauties un izmesties atmuguriski sakāvi darīt.

Trauksme ir diezgan izplatīta problēma. Tiek uzskatīts, eksperti kā psiholoģiska rakstura un parasti kopā ar citu problēmu, piemēram, bailes, šaubas, vai depresija. Ir vairāki cilvēki, kuri ir sasnieguši pat neatliekamās palīdzības numuru tikai tāpēc nemiers. Lai gan tas nav izpausties fiziski, tas wreaks šādu postījumus tevī, ka trauksme slimniekiem parasti kļūst neaizsargāta pret garīgās un fiziskās problēmas.

Viens no efektīvākajiem veidiem, pat hypnotherapists izmanto, lai ārstētu trauksme problēmas zemapziņas terapiju vai izmantošanu subliminal ziņas, kas nosūtītas mainīt zemapziņas ‘programmēšanu. Pirms, jūsu zemapziņas izmanto, lai bombardēti ar negatīvās domas, kas rada jūsu nemiers. Pēc trauksmes terapiju, jūsu zemapziņas būs brīva, pozitīva, mierīga, un klusums.

Daži no pieejamajiem zemapziņas produktu trauksme ir:

1. Sociālā trauksme. Sociālā trauksme ir trauksme, kas rodas tad, kad jums ir darīšana sociālās situācijās, kur jums būs spiesti maisīt ar citiem cilvēkiem. Tas ir ļoti bieži, kad persona, kas cieš no šīs problēmas iegremdē pūļa vai ir spiests sadarboties ar nezināmiem cilvēkiem. Tas notiek dažādos līmeņos dažādiem cilvēkiem. Daži no tiem ir spējīgs pārvarēt vieglu nemieru viņi jūtas, bet daži, kas ar ārkārtējos gadījumos, nolemj vienkārši palikt mājās visu laiku, jo sociālā trauksme.

Tas var glabāt jūs no darba daudznacionālā uzņēmumā vai no satikt jaunus klientus par jūsu biznesu. Tas var glabāt jūs no bauda komandu sporta vai ceļojumā apkārt pasaulei par prieku. Kā jūs varat iespējams sasniegt savu pilnu potenciālu, ja jūs varat viegli iegūt satraukti?

2. Vannas trauksme. Daži cilvēki cieš no unikālā stāvokli, ko sauc vannasistaba nemiers. Lai gan tas izklausās diezgan absurdi, dažiem cilvēkiem ir novērota neizskaidrojama trauksme, kad viņi iet uz vannas istabu. Parasti, nemiers ir saistīts ar bailēm, jo nevar atbrīvot sevi. Bet ir daudz iespējamie iemesli šāda veida trauksme, un tas arī var izpausties dažādi. Patiesībā, daži cilvēki saņemt satraukti, kad nav vannas apkārt.

Lai arī unikāla un diezgan reti, vannas nemiers var radīt nopietnu veselības apdraudējumu, tāpēc jums ir kaut ko darīt par to. Subliminal ziņas var palīdzēt mainīt savas dziļākās uztveri vannas, lai atvieglotu jūsu nemiers.

3. Seksuālā trauksme. Daži cilvēki arī pieredze trauksme uzbrukumiem tieši pirms iesaistīšanās dzimumakta ar partneri. Sakarā ar to, viņi nespēj baudīt pieredzi, jo viņi uztraucas par dažādiem iespējamiem lietām. Visbiežākais iemesls ir tas, ka viņi ir bail nav labi. Subliminal ziņas var mazināt stresu un spiedienu, kas saistīts ar seksu, lai jūs varat vienkārši baudīt mirkli.

4. Performance trauksme. Ir arī tas, ko sauc par sniegumu trauksme, kas ir pieredzējis, kad ir nepieciešams veikt, vai nu darbā vispār vai publisku izpildījumu. Pirmais ir par neuztraucoties jums nebūs darīt pietiekami labi, un otrais ir par bailēm no atrašanos auditorijas priekšā.

Ja jūs nevēlaties meklēt profesionālu palīdzību jūsu trauksmes problēmu, jūs joprojām varat izmēģināt šo revolucionāro jauno režīmu, ieguldot subliminal video vai subliminal CD nemiers. Viens subliminal CD nemiers var saturēt dažādus audio failus, katrs ar konkrētu mērķi. Tas ir paredzēts, lai apmierinātu visus iespējamos cēloņus vai avotus jūsu nemiers galvu tālāk.

Cars & Vehicles